Logo všechny-autoškoly.cz
 

Autoškola Tauchman - hodnocení a reference 

Hodnocení autoškoly Tauchman

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Tauchman < <


   Vstřícný a lidský přístup, skvělý výklad a perfektní domluva. Mohu jen doporučit.

vloženo: 17. července 2018
vložil: Jan Mádle, emailová adresa nezveřejněna


   Vstřícný přístup s lidskou tváří. Rozhodně doporučuji.
vloženo: 14. června 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Celkove super. Pratelsky pristup, Jirka je klidne povahy takze vam i po 10sate v klidu vysvetli jednu chybu. Vzdy se snazil vyjit vstric. No proste na jednicku. A vyhodou je i cena.
vloženo: 7. listopadu 2017
vložil: Miloslava Polívková ,


   Výukové hodiny byly vedeny dobře a vše nám bylo srozumitelně vysvětleno. Poté ale přišly jízdy... Musel strávit spoustu hodin na trenažeru, kde jsem se nenaučil vůbec nic, řízení na trenažeru neodpovídá realitě a získal jsem jen špatné návyky. Autu jsem začínal rozumět až při jízdách, kde jsem se ovšem osobně střetl s panem Tauchmanem. Za každou malou chybičku se na mě snášely přívaly toho jak jsem hrozný, jak ´to snad ani nemohu mysle vážně´, že jsem na něco zapomněl. Pan Tauchman na mě působil jako velmi nepříjemný, zakomplexovaný a nevstřícný člověk.
Časově vedení autoškoly vůbec nezvládá. Pracuje od 6 ráno do 10 večer a stejně jsem autoškolu dělal 4 měsíce, protože častěji mi termíny jízd dát nemohl. Dokonce mu nedělá problém vyučovat dvě motorky a jedno auto naráz. Nevím jak to funguje jinde, ale myslím že se to snad ani nesmí.
Absolutně nedoporučuji, tyto zážitky bych nepřál nikomu.
vloženo: 12. října 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super přístup, maximální vstřícnost. Přátelské prostředí a instruktor

vloženo: 12. května 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřelý a profesionální přístup k žákům žádné stresovaní a obavy. Příprava teorie bezvadná mě osobně stačil pouze výklad v učebně knížku jsem vůbec neotevřela a testy jsem dávala na plný počet.Jizdy byly take dobre pan Tauchman ma trpelivy pristup.Takže za mne mohu jen vřele doporučit rozhodovat se znovu jinam bych nešla.
vloženo: 21. ledna 2016
vložil: Tereza,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bezvadny a profesionální přístup učitel velmi klidný a profesionální vudči žákům bez stresu. Bezvadny příprava na testy mohu opravdu jen vřele doporučit kdybych se měla rozhodnout znovu Autoškola Tauchman by byla jediná volba.
vloženo: 21. ledna 2016
vložil: Tereza Petříkova,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skoro deset let jsem odkládala autoškolu ze strachu z hrozného stresu a nepříjemného a neurotického instruktora. Když bych, ale věděla, že jde autoškolou projít tak snadno, příjemně a s humorem tak neváhám ani minutu. Jiří Tauchman je velice profesionální instruktor se skvělým přístupem.

vloženo: 25. září 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Tauchman osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Tauchman < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Tauchman - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje