JM autoškola, Martin Tibenský

697 01, Kyjov
web: http://www.jmautoskola.cz

kontaktní údaje

MottoNeděláme jen řidičáky, děláme řidiče.

Popis autoškoly

Provádíme výuku a výcvik sk. AM, AM (automat - skútr) A1, A2, A, B, B96, B+E, B automat (na vozidle s automatickou převodovkou), B invalida (na vozidle s ručním ovládáním pro tělesně-zdravotně postižené). Dále provádíme kondiční jízdy, vrácení řidičáku po odnětí, školení řidičů referentů a výuku učitelů autoškol. Studentům nabízíme slevy z kurzovného, možnost splátek kurzovného. Další výhody na stránkách.

Vozový park motocykl: osobní automobil:
  • Škoda Fabia II (rok výroby 2009) [benzín] (bohatá bezpečnostní i komfortní výbava (ABS, Airbagy, klimatizace, výškově stavitelná sedadla, seřiditelný volant,...)
  • Citröen Saxo (rok výroby 2000) [benzín] (ruční ovládání pro tělesně-zdravotně postižené, automatická převodovka)
  • Škoda Fabia II (rok výroby 2009) [benzín] (bohatá bezpečnostní i komfortní výbava (ABS, Airbagy, klimatizace, výškově stavitelné sedadla, volant seřiditelný ve všech směrech...)
  • Mercedes Benz Vito 115 CDI (rok výroby 2003) [nafta] (sk. B96 a B+E)
  • Škoda Fabia II (rok výroby 2010) [benzín] (bohatá bezpečnostní i komfortní výbava (ABS, Airbagy, klimatizace, výškově stavitelné sedadla, volant seřiditelný ve všech směrech...)
  • Peugeot 207 SW (rok výroby 2010) [nafta] (bohatá bezpečnostní i komfortní výbava (ABS, Airbagy, klimatizace, výškově stavitelné sedadla, volant seřiditelný ve všech směrech...)
  • Fiat Punto Evo (rok výroby 2013) [benzín] (bohatá bezpečnostní i komfortní výbava (ABS, Airbagy, klimatizace, výškově stavitelné sedadla, volant seřiditelný ve všech směrech...)
JM autoškola byla doposud ohodnocena 1krát s průměrným počtem 5 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

JM autoškola - navigace