JM autoškola - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly JM autoškola

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - JM autoškola < <

Absolutně bez problémů. Učitelé poradí s čímkoliv si nejste jistí, jak na teorii tak na jízdách. Jejich přístup je podle mě správný, když už vynadají, vynadají opodstatně. Domluva jízd ok. Já měla odježděno A i B za měsíc a půl i přes mé omezené časové možnosti (student). Vozidla jsou technicky v pořádku.

Cenově jedna z nejpřívětivějších autoškol v Brně.

Jediná nevýhoda je velká obsazenost. Na zkoušky se čeká opravdu dlouho, nedejbože pokazit první pokus. Opravná zkouška nejdřív za měsíc. Ale to autoškola ovlinit moc nemůže.

Cokoliv by nevyhovovalo, dá se v rámci možností domluvit. Stačí nemít línou hubu :)
vloženo: 20. července 2017

Za dobrou cenu nás dobře připravili na zkoušky, které jsme zvládli jako skupinka všichni. Komunikace je na velmi dobré úrovni pomocí SMS a emailu popřípadě telefonicky. Motocykly v dobrém stavu a na tréninku se nešetří. Nutnost 4x2 hodin praxe, ale v případě nejasností jsme měli vždy možnost zdarma přijít znovu.
vloženo: 16. května 2017

Autoškole Tibenský je super. Nejlepší je ovšem pan instruktor - klidný člověk, neřve na Vás, vše v klidu vysvětlí. Taky s námi absolvoval jízdy po větších městech - Hodonín, Brno. Cena kurzu byla dobrá, měli jsme také možnost splátek. Příprava byla dostačující, měli jsme také 4 teoretické hodiny.
vloženo: 21. října 2011

Pokud máte s autoškolou JM autoškola osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - JM autoškola < <

JM autoškola - navigace