Autoškola ÚAMK, ÚAMK ČR, Profiautoškola

370 04, České Budějovice
web: http://www.profi-autoskola.cz

kontaktní údaje

MottoNeděláme řidičáky, ale řidiče!

Popis autoškoly

Teoretická část výuky probíhá v plném rozsahu v naší vybavené učebně vždy v daný den od 15.30 h. V rámci praktické výuky vždy začínáme na trenažerech a poté na našem vlastním autocvičišti. Praktické jízdy se plánují individuálně dle časových možností žáků. Jízdy probíhají od 7.30 do 16.00h, dále je možné plánovat od 16.00 do 19.00h a v některých dnech i soboty a neděle dopoledne.
Vozový park tvoří Škody Rapid s benzínovým motorem, Škody Fabie s dieslovým motorem, Škoda Citigo pro výuku s automatickou převodovkou.

Provádíme výcvik těchto skupin: AM, A1, A2, A, B, BA, B96, B+E, C, C+E, T

Dále nabízíme pronájem kancelářských prostor v našem zrekonstruovaném sídle, a pronájem kompletně vybavených učeben s kapacitou až 50 míst

Vozový park motocykl: osobní automobil: nákladní automobil:
Autoškola ÚAMK byla doposud ohodnocena 2krát s průměrným počtem 2 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola ÚAMK - navigace