Autoškola Ivan Vaníček - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ivan Vaníček

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ivan Vaníček < <

K autoškole jsem se odhodlávala mnoho let. Začala jsem až když pro mě již bez auta nebylo možné fungovat. Dala jsem na dobré recenze a dobře jsem udělala. Jsem obrovský stresař a řízení jsem se opravdu bála. První 2 jízdy jsem absolvovala s úžasnými instruktory, kteří mě dokázali uklidnit a dodat odvahu, že to opravdu dokážu. Z jízd jsem měla stres, ale za to instruktoři nemohli. Zvládli se mnou v klidu i situace, kdy jsem opravdu dělala blbosti z nejistoty a stresu. Ke konci kurzu jsem si ale už dokázala představit, že se řídit naučím. Zkoušku jsem zvládla na první pokus. Řídím zatím měsíc. Občas mi auto škytne a někdy bojuji s parkováním. Dokážu ale dojet na nákup, odvézt syna do školky a už se před každou jízdou neklepu. Věřím, že jsem dostala ten nejlepší základ. Dobrého řidiče z vás žádná autoškola neudělá, ale dají vám potřebný základ, aby bylo možné se jím časem stát.
vloženo: 1. dubna 2024
vložil: Veronika K.,

Doporučuji jestli váháte mezi autoškoly tak tato je právě pro vas
vloženo: 17. února 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

ano a jiz jsem doporucil
vloženo: 29. května 2015
vložil: ota kloc,

vloženo: 26. září 2011
vložil: Procházková,Rajdl,

V autoškole sem se cítil jako doma.Žádná tréma a na moje otázky mi nejen odpověděli,ale dokonce mi to i tak perfektně vysvětlili,že si jejich výklad pamatuji do dnes.Já osobně jsem z Prahy a konkurence je tady veliká,ale na doporučení sem zvolil tuto autoškolu až z Kolína a nelituji toho a až si budu rozšiřovat skupinu tak určitě půjdu do této školy znova i když je to pár kilometrů.A cena se také dost liší.Takže můžu doporučit i z tohoto důvodu.
vloženo: 29. prosince 2010
vložil: Miroslav Mojžiš,

Tuto autoškolu jsem absolvoval před třemi měsíci a mohu jí jen doporučit. Lepšího pana učitele než pana Vaníčka neznám a s automobily jsem byl velice spokojený. Na jízdy jsem se těšil a byla i sranda...:-)

vloženo: 17. května 2010
vložil: Vladislav Marek,

Byla jsem spokojená :))
vloženo: 2. listopadu 2009

Zdravim, už je to 3 mesice co jsme si delala autoskolu prave u Ivana Vanicka a byla jsem naprosto spokojena, kdy koliv jsem potrebovala jizdy, pprizpusobil se a hrozne prijemni oba instruktori.. :) Obcas jsme zajeli na kafe a pokecali.. Vrele doporucuju, obe auta jsou v klidu i kdyz ja jsme radeji jezdila s mensim Fiatem :) Jak rikam, vrele doporucuju i diky cene :)
vloženo: 6. září 2009
vložil: Iva B., emailová adresa nezveřejněna

Byla jsem naprosto spokojena a přitom jsem o autech nevědela prakticky nic.
Určitě doporučuji a to pro perfektní osobní přístup a klid obou lektorů.Jak nový ford tak i fiat jsou v bezvadném stavu a nádherně ovladatelné.
Určitě budou spokojeni jak kluci se svezením v pěkném autě tak i holky v menším fiatu.
děkuji a doporučuji Katka.

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo samotným provozovatelem této autoškoly nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 23. srpna 2009
vložil: Katka H., emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Ivan Vaníček osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ivan Vaníček < <

Autoškola Ivan Vaníček - navigace