VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » Autoškoly Ústecký kraj » Autoškoly Teplice » Autoškola Veolia Transport Teplice

Autoškola Veolia Transport Teplice

Vizitka

Autoškola Veolia Transport Teplice
Emílie Dvořákové 70
415 01, Teplice
web: http://teplice.veolia-transport.cz/dalsi-sluzby/autoskola/

kontaktní údaje

MottoProfesionálové, kteří připravují profesionály

Popis autoškoly

Nejen pro naše žáky nabízíme nadstavbové kurzy ecodrivingu, bezpečné jízdy a defenzivní jízdy. Spolupracujeme s polygonem v Mostě a ve Vysoké Mýtě.
Poskytujeme poradenství v oblasti dopravy.
Jsme akreditovaným školícím střediskem pro řidiče z povolání.
Výcvik všech skupin začíná vždy na vlastní výcvikové ploše s vyloučením provozu, která se nachází v areálu firmy. Plocha je uzpůsobená k výcviku mj. rozjezdu do kopce, couvání, manévrování s vozidlem na malém prostoru atd.

Vozový park osobní automobil: nákladní automobil:
  • traktor Zetor 7245 (rok výroby 1990) [nafta] (Schválené vozidlo pro výuku a výcvik se třemi místy k sezení)
autobus:
Autoškola Veolia Transport Teplice byla doposud ohodnocena 3krát s průměrným počtem 4.33 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Veolia Transport Teplice - navigace