Autoškola Vltavská - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vltavská

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vltavská < <

Stěžovat si lze pouze na dvě věci, avšak celkem podstatné - autoškola nejezdí v Holešovicích, jak by se podle názvu mohlo zdát, jízdy totiž probíhají na Strahově. Za druhé instruktoři nejsou příliš časově flexibilní - večerní či víkendové jízdy nepřipadají v úvahu. To může být pro zaměstnaného člověka překážkou. Ale dá se to pokládat i za mou chybu, že jsem se o tomto neinformovala před zaplacením kurzu. Co se týče výuky, tak spokojenost. Poplatek 500 Kč za připuštění k závěrečné zkoušce je trochu nesmyslný.
vloženo: 7. prosince 2010
vložil: Zabicka,

Průběh kurzu dobrý, jen občas problém s dochvilností. Jízdy probíhají na Strahově a v okolí, zkoušky rovněž. Lektor v klidu, jen je třeba si ho vychovat :-). Jinak má smysl pro humor a dá se s ním domluvit. Má mnohaletou praxi. Autíčko fajn, čistý a voňavý :-). Kurzovné se dá zaplatit na etapy.
vloženo: 10. prosince 2009

Pokud máte s autoškolou Vltavská osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vltavská < <

Autoškola Vltavská - navigace