Autoškola Zatloukal - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Zatloukal

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zatloukal < <

Skvělá domluva, paní učitelky jsou moc hodné :).
vloženo: 1. listopadu 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu bych doporučila, všechny instruktorky ochotné, milé a příjemné.
Nebyl jediný problém . Ač jsem se do toho pustila v pozdějším věku, díky slečně L.. jsem autoškolu zvládla a děkovala jí za pevné nervy.
Na testy jsem se poctivě připravovala hlavně na E testy.Kdo se připravuje a učí, není se potom čeho bát.
vloženo: 10. ledna 2023
vložil: Marta K , emailová adresa nezveřejněna

Nejlepší autoškola v Prostějově:) vše přizpůsobí, s ničím jsem neměla problém.
vloženo: 23. července 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Paní Zatloukalová je nejlepší učitelka kterou jsem mohla dostat. Přístup, trpělivost, profesionalita a vždy možnost domluvit se jsou pravé vlastnosti již zmíněné paní Zatloukalové. Tímto ji ještě jednou děkuji za to, jak vede tuto autoškolu a bezvadně připravuje žáky ke zkouškám!
vloženo: 5. února 2019
vložil: Marta, emailová adresa nezveřejněna

Super!,Pani Zatloukalova je velice prijemna pani. Jsem rada ze jsem si ji vybrala,trpeliva,ochotna ,je s ni skvela domluva!!!
Pohodove jizdy bez nervu,vse velice peclive a vklidu!!vysvetli klidne 10* byla jsem velice spokojena az me mrzelo,ze mi konci vycvik :)
vloženo: 21. května 2015
vložil: Monika , emailová adresa nezveřejněna

Paní Zatloukalová je velmi příjemná paní a skvělá učitelka. Mohu všem jen doporučit. Vždy mi vyšla vstříc při plánování jízd a nemusela jsem nikam dlouze docházet. Kvalitní příprava na závěrečné zkoušky.
vloženo: 14. dubna 2015
vložil: Renáta, emailová adresa nezveřejněna

Paráda, paní Zatloukalová je vlemi trpělivá a vysvětlí :-)...doporučuji :-)
vloženo: 1. října 2013