Autoškola Roman Zelníček - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Roman Zelníček

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Roman Zelníček < <

Je to už nějaký ten pátek, co jsem dělala řidičák u Romana. Dodnes na to vzpomínám s úsměvem a radostí. Na testy i zkoušku vás můžou připravit, ale řídit se musíte naučit sami. Ale tady to byla sranda, ale i zkušenosti, praktické rady, přátelský přístup, hlavně v klidu v pohodě, žádný stres, účí řídit tak, jak to má pak ve skutečnosti být, tak jak budete v provozu pak jezdit. Bylo to jako když vás učí starší brácha nebo dobrý kamarád:)
vloženo: 10. července 2020
vložil: wendy, emailová adresa nezveřejněna

Parádní autoškola, přátelský přístup, instruktor vyjde vstříc :)
vloženo: 28. listopadu 2019

Pohoda a téměř rodinná atmosféra. Vše v klidu.
vloženo: 11. listopadu 2018
vložil: Petr D.,

Tak tohle je autoškola kde se učí hrou. Néjen, že se člověk zasměje na hodinách teorie a ani ho nemrzí, že se hodina přetáhne o další, ale jízdy jsou požitkem jak pro nováčky, tak pro ty kteří už to zkusily. Přístup instruktora je skvělý a osobitý což jsem hodně ocenil.

Tuto autoškolu mohu jen doporučit!!!!
vloženo: 1. srpna 2018
vložil: Radek Červeňák, emailová adresa nezveřejněna

Teorie byla zábavnou formou, jízdy totéž, snaží se s vámi komunikovat aby z vás spadla tréma
vloženo: 16. dubna 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

S touto autoškolou jsem byla nadmíru spokojená. Roman měl ke mně od začátku úžasný přístup. Jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro tuto autoškolu a všem ji vřele doporučuji!!
vloženo: 20. července 2016
vložil: Šamárková Adéla, emailová adresa nezveřejněna

Pan Zelníček je ochotný, hodný, nápomocný a je s ním legrace. K dalším pozitivům patří nízká cena kurzu. Všem DOPORUČUJI! :)
vloženo: 14. září 2012

Rozhodně doporučuju :) jak se říká škola hrou ;)
vloženo: 26. dubna 2011

Roman Zelníček byl velice hodný, trpělivý, byla s ním legrace a ve všem vyšel vstříc. Doporučuji každému!
vloženo: 25. prosince 2010
vložil: Eliška Janečková,

vynikající přístup, dobré vysvětlení látky do detailů, opakování bylo vždycky možné, když jsme něčemu nerozuměla, vždycky se snažil vyjít vstříc našim požadavkům (čas jízdy, místo, intenzita...)prostě jsme velmi spokojená a navíc nabízí vynikající cenu. a v brzku se chystá obnovení vozového parku.
vloženo: 26. srpna 2010
vložil: Vendula Filipovská, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Roman Zelníček osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Roman Zelníček < <

Autoškola Roman Zelníček - navigace