Žlutá autoškola - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Žlutá autoškola

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Žlutá autoškola < <

Můžu doporučit!! Pan Bezrouk je hodný a trpělivý. Má čas na časté jízdy a je možno se domluvit. Naučí jezdit :-). Vysvětlí teorii i praxi a má individuální přístup. Doporučuji. (y)
vloženo: 28. dubna 2016
vložil: Nikola, emailová adresa nezveřejněna

Žlutou autoškolu nedoporučuji nikomu. Pan Bezrouk vubec trpěliví není....Stalo se mi několikrát že po mě řval jak po malým parchantovy.A né jenom na mě ale i na jednu slečnu z kurzu.A když sem neudělala závěračky trval furt a furt na dalších a dalších jízdách na víc ale výsledek žádný....Takže kdo má hodně pěněz na zbyd a pevný nervy at si tam de pro ostatní bych to nedoporučovala.
vloženo: 24. dubna 2015

Autoškolu 100% doporučuji všem ostatním. Byla jsem moc spokojená a pan Bezrouk, úžasně trpělivý, nikdy na mě nekřičel i když jsem jednu chybu opakovala neustále dokola.
vloženo: 29. října 2014

Žlutou autoškolu jsem si vybral kvůli její propagační reklamě, která mě vskutku velice zaujala svými popisky o pedagogickém a tolerantním přístupu, ačkoli v dnešní době nelze věřit pouhému textu na internetu. Po prvních několika hodinách jízd, jsem si uvědomil, že ve skutečnosti se jedná pouze o velký byznys s názvem Žlutá autoškola - dej sem prachy a vypadni. Náhle, těsně před samotnými zkouškami, bylo vše, co jsem udělal během jízdy, špatně; podle slov pana instuktora jsem jel příliš blízko a rychle u vozovky a zaparkovaných aut, dále jsem jel až přliš rychle jak ve městě, tak mimo město. Nedával jsem přednost, a nevyhýbal se kanálům, což mi až příliš často vytýkal. A kromě toho, asi po čtvrté nepovedené zkoušce mi bylo od pana intruktora řečeno, že pokud neudělám zkoušky do velice brzkého termínu, celý výcvik (a tím samozřejmě i všechny mé peníze), propadají. Osobně si myslím, že tento poznatek mi měl oznámit hned na začátku výuky, a přinejmenším ještě jednou po prvních nevydařených jízdních zkouškách. Naštěstí jsem na poslední chvíli přešel na jinou nejmenovanou (seriozní) autoškolu, a ačkoli proběhly pouze dvě jízdy s automobilem, na nějž jsem vůbecn byl zvyklý a nikdy jsem v něm ani neseděl, jsem těsně před propadnutím celého výcviku, udělal jízdní zkoušky napoprvé, bez jediné výtky, ať už od náhradního pana instriktora, nebo pana komisaře. Z celkové dlouhé útrpné zkušenosti se Žlutou autoškolou, jsem dosáhl názoru, že vážně není nutné okamžitě skočit na špek oficiálním stránkám vychloubačného, bc. Antonína Berzouka. Doporučuji tedy všem mladým, nezkušeným a začníjaícím řidiíčům, kteří si chtějí udělat řidičký průkaz skupiny B, aby se této autoškole na dobrých sto kilometrů vyhnuli. Děkuji za přečtení tohoto příspěvku, který bude doufám mnoha mladým lidem prospěšný.
vloženo: 8. srpna 2013

Žlutou autoškolu hodnotím jednoznačně pozitivně, v podstatě mě nenapadá jediný nedostatek. Veškerý čas určený pro jízdu byl skutečně věnovaný jízdě. Pan instruktor technický princip srozumitelně objasnil a svou trpělivost si skutečně zachoval po celou dobu kurzu, nikdy nezvýšil hlas, přesto na chyby pohotově reagoval a vysvětlil jejich podstatu - opakoval stejnou situaci do jejího odstranění. Kladně rovněž hodnotím určení termínů a časů jízdy vždy po vzájemné domluvě, příjemné vystupování, kladení důrazu na skutečně správné ovládání vozidla a především možnost jezdit mimo město a po dálnici a možnost naučit se parkovat "na všechny způsoby." Zkrátka - ačkoliv působí Žlutá autoškola v Jihlavě krátce, její kvalita je na vysoké úrovni, což mohu potvrdit faktem, že mě na zkoušky před obávanými jihlavskými komisaři připravila důkladně a tak je nebylo nutné opakovat. DOPORUČUJI!
vloženo: 27. listopadu 2012

Pokud máte s autoškolou Žlutá autoškola osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Žlutá autoškola < <

Žlutá autoškola - navigace