vyhrazené parkoviště

• Od: Luděk ( ) vyhrazené parkoviště
    Dobrý den, prosím o radu
    Je v nějaké zákonné normě definován rozměr (délka) parkovacího místa pro podélné stání u chodníku v jednosměrné ulici od svislé značky vyhrazené parkoviště pro 2 vozy a to bez ohledu na vodorovné značení. Parkoviště bylo pod sněhem.

Děkuji za odpověď
    Luděk

Vloženo 28. března 2013 (17:15) uživatelem Luděk ( ) z IP adresy 85.93.XXX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: vyhrazené parkoviště
      Zákonnou normu neznám. Pokud se ale jedná o vyhrazené parkoviště, tak na něm nesmíte zastavit ani stát. Pokud by nebylo označené svislou dopravní značkou IP 12, ale jen vodorovnou značkou (čáry) a ty byly po sněhem, můsíte prokázat, že opravdu pod sněhem byly. Foto, vyjádření meteorologů, že byl sních a také kdy technické služby v tomto místě uklízely. Není to jednoduché.

Vloženo 26. dubna 2013 (19:21) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek vyhrazené parkoviště v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.