Rozšíření řp na sk A bez omezení

• Od: Richard ( ) Rozšíření řp na sk A bez omezení
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Musil, Jihlava

U této Aš jsem před 20ti lety získal řp B s dotací besip. Vybral jsem tedy po koupi motocyklu osvědčenou značku. Jako instruktora jízd jsem měl pana Korbela a teorii měl p. Vítek. Nemám co bych vytknul, vše bylo podle regulí/zákona. Jízdy jsem udělal na poprvé a s komisařem jsem si podal ruku. Jízda byla dle zákona splněna na 100%. Mám jistotu, že ovládnu jízdu/moto.

Vloženo 10. dubna 2013 (14:33) uživatelem Richard ( ) z IP adresy 89.250.XXX.X
    • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: Rozšíření řp na sk A bez omezení
      -:( ...NEMAS-:), je TO pekna blbost, dle me dej si par, treba 2 jizdy s nekym rozumnym, ktery Vam vysvetli "male", ale podstatne rozdily v jizde na autu a ...moto, zatim-:), ...ja bych TO neschvalil-:)))

Vloženo 24. dubna 2013 (21:48) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Rozšíření řp na sk A bez omezení v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.