zákaz vjezdu nakl.vozidel(10t),dodat.cedule dopravní obsluze vjezd povolen.

• Od: Petr Jirásek ( ) zákaz vjezdu nakl.vozidel(10t),dodat.cedule dopravní obsluze vjezd povolen.
    mužu tento zákaz porušit když jedu do místa bydliště se soupravou o hmotnosti 16t? šechny cesty jsou osazeny zákazovými značkami. Jediné řešení je vrtulník. Kdo povoluje osazení dopr.značek,nebo si je tam může radnice může dát sama?Petr

Vloženo 20. července 2013 (12:42) uživatelem Petr Jirásek ( ) z IP adresy 90.178.XX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: zákaz vjezdu nakl.vozidel(10t),dodat.cedule dopravní obsluze vjezd povolen.
      Nemůžete. Osazení značek má na starost odbor silničního hospodářství. Další možnost je, pořádat o výjimku.

Vloženo 11. srpna 2013 (13:34) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek zákaz vjezdu nakl.vozidel(10t),dodat.cedule dopravní obsluze vjezd povolen. v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.