Ridicak skupiny B od 17 let

• Od: highb0t ( ) Ridicak skupiny B od 17 let
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Wyrwolová, Praha- Slivenec

dobry chtel bych upresnit, jestli se da delat RP sk. B od 17 let, slysel jsem, ze jo, ale na strankach wyrwolova.cz je napsano, ze vycvik je od 18 let. dekuji

Vloženo 4. srpna 2013 (01:20) uživatelem highb0t ( ) z IP adresy 94.113.XX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Ridicak skupiny B od 17 let
      Výuku a výcvik na sk.B lze začít rok a půl před dovršením 18tých narozenin a v ten den lze ukončit kurz. Je ale nesmysl začínat tak brzy. Počet hodin výcviku (jízd) je 28. To je dáno zákonem a nesmí se jakýmkoliv způsobem zkracovat. Těch 28 h odjezdíte cca za 3 až 9 týdnů a co potom? Dlouho čekat.

Vloženo 4. srpna 2013 (19:46) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
      • Od: Sofie (pat*****tav@se****.cz) V autoškole Wyrwolova určitě jízdy za 3 týdny neodjezdite😭
        Autoškola Wyrwolova má dobrý marketing a moderní auta, ale systém plánováni jízd je tak hrůzostrašný, že není šance "odjezdit" 28 hodin jízd dříve než za 8-10 měsíců!! Spousta žáků, málo aut a málo instruktorů. Pokud chcete mít RP B v 18 letech k narozeninám, začněte v této autoškole s vyukou aspoň 10 měsíců předem. Osobní zkušenost. S.

Vloženo 26. února 2024 (20:44) uživatelem Sofie (pat*****tav@se****.cz) z IP adresy 109.81.XXX.XX
      • Od: highb0t ( ) RE: RE: Ridicak skupiny B od 17 let
        Dekuji mockrat za vysvetleni. Myslim si, ze v mym v pripade to bude akorat, 18 mi bude na zacatku rijna takze, kdyz to zacnu delat ted, tak do narozenin by to melo vyjit.

Vloženo 4. srpna 2013 (22:45) uživatelem highb0t ( ) z IP adresy 94.113.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Ridicak skupiny B od 17 let v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.