autoskola mostek zdenek pavco

• Od: anonym autoskola mostek zdenek pavco
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola KZP, Choceň

Vloženo 11. srpna 2013 (18:27) uživatelem anonym z IP adresy 37.48.XX.XXX
    • Od: Nikola. (nik*****a84@se****.cz) RE: autoskola mostek zdenek pavco
      Tuto autoskolu nedoporučuji. Nejen že nic nenaučí, ale k tomu ještě obtěžuje mladé slečny a má oplzlé řeči. Za tu cenu se ro nevyplatí jak finančně tak s nervama. Komunikace na bodě mrazu, nezvedání telefonů a ani odepisování na SMS. Závěrečky dělá pouze ve Vysokém Mýtě, kde je velmi malá šance že je dáte. Je tam totiž Vrátil,který na tom pouze vydělává a nepouští.

Vloženo 31. října 2019 (21:04) uživatelem Nikola. (nik*****a84@se****.cz) z IP adresy 93.153.X.XXX
    • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: autoskola mostek zdenek pavco
      mala reakce na "vsechny" prispevky:

-:( cena mi nepripada NEJLEVNEJSI -:))

soukrome veci si NEVYRIZUJEME s zaky, apokud je TO nutne tak po dohode, a jizda se prodlouzi, nebo napise jen "jedna" hodka, t.j. 45 min

prvni jizna NENI v plnem provozu

a na zaverecnou ZK se snazime zaka pripravit, t.j., jedna kondicka zdarma, ale vetsinou neni treba, nam 14 jizd OPRAVDU staci, a to delame "vylety" do Ostravy /saliny/-:), jsme Opavska AS

verim, ze i ve Vasem okoli najdete slusnou autoskolu, tim nemam NIC proti AS KZP, kterou neznam a nehodnotim, jen reaguji na prispevky respondentu-:)

s pranim hezkeho dne

AS PETRA stransky

Vloženo 14. prosince 2014 (19:09) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX
    • Od: anonym RE: autoskola mostek zdenek pavco
      Ano, souhlasím s tebou. Pan Pavčo nic nenanučí, při závěrečkách máte problémy. Komisaři žákům od Pavča řidičský průkazy nechtějí dávat. Nechají je klidně dělat několikrát závěrečky. První jízda je hned po vesnici a i klidně v Chocni. Pan Pavčo je známý jak ve Vysokém Mýtě tak v Ústí nad Orlicí, komisaři na něj nadávají a tuto autoškolu vůbec nedoporučují. Dělala jsem závěrečky ve Vysokém Mýtě 3krát a poté jsem přestoupila do autoškoly v Ústí nad Orlicí a závěrečky jsem udělala hned na první pokus. Akorát na vás řve a nikdy vás za nic nepochválí. Parkovat vás taky nenaučí. Prý "popředu to umí každý debil" a podél obrubníku to s vámi zkusí jen jednou.

Vloženo 9. prosince 2014 (16:59) uživatelem anonym z IP adresy 86.61.XXX.XXX
    • Od: xxluky RE: autoskola mostek zdenek pavco
      Když jsem měl jízdy já, vždy jsem si mohl před každou jízdou vybrat instruktora. Vždy vysel na nástěnce plán, kdo ten týden pojede (byli až tři instruktoři) a potom jsem si ho jen zamluvil. To je ale u nás na jihu v Táboře u Noska :-)
      Pro výběr autoškoly se zkuste podívat na ověřené firmy na Portálu.

Vloženo 12. srpna 2013 (12:21) uživatelem xxluky z IP adresy 85.71.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek autoskola mostek zdenek pavco v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.