Pravomoce instruktora

• Od: Xiri ( ) Pravomoce instruktora
    Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat, zda má instruktor pravomoc mi odepřít účast na závěrečné zkoušce. Za pár dní mám závěrečné zkoušky a zbývají mi předposlední dvě jízdy. Podle něj by to nemělo cenu a říká, že mě nepustí. Mě však příde, že ty chyby nejsou tak fatální a ostatní žáci kolikrát dělají chyby mnohem závažnější. O zkoušku bych se rozhodně chtěl pokusit. Má právo mi to zakázat?

Vloženo 25. srpna 2013 (18:38) uživatelem Xiri ( ) z IP adresy 77.48.XX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Pravomoce instruktora
      Zakázat ne , ale pokud nesplníte požadované hodiny výcviku tak ukončit výcvik nemůžea tím pádem nemůžete jít na zkoušky !

Nevím v jaké autoškole jste , a jakým způsobem to tam chodí , ale i u nás se po vzájemné dohodě s žákem dohadujeme na termínu zkoušek , samozřejmě podle jeho znalostí a schopností .
      Musíte tedy s Vaším instruktorem - nebo s vedením autoškoly domluvit postup . Pokud je to Vaše výslovné přání a dojedete 2 poslední lekce tak Vás ke zkouškám přihlásí !

Vloženo 26. srpna 2013 (14:13) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX
      • Od: Xiri ( ) RE: RE: Pravomoce instruktora
        Ano poslední dvě hodiny dojezdím. Je mi jasné, že musím splnit požadovaný počet. Ale potom mi zakázat jít ke zkoušce nemůže. Děkuji, konečně se mi bude lépe spát. Nechápu proč říkají takové nesmysly.

Vloženo 26. srpna 2013 (16:42) uživatelem Xiri ( ) z IP adresy 77.48.XX.XXX
        • Od: ridic ( ) RE: RE: RE: Pravomoce instruktora
          chapu proc to rika, triky pochybnych autoskol, pri hodinach nic nenauci, pokud jste nesedli pred tim za volantem bude to urcite problem, vyuka se zamerne prodluzuje a urcite vi ze vam hodiny nestaci pk vas zacne vydirat, ze si musite doplatit plno dalsich hodin, jinak nema cenu a na zkousku vas neprihlasi...jedna se uritou sluzbu, takze v takovem pripade je vina na stran eautoskoly, ze jste neobdrzeli, co jste si zaplatili...

Vloženo 27. srpna 2013 (18:03) uživatelem ridic ( ) z IP adresy 46.167.XXX.XX
          • Od: Xiri ( ) RE: RE: RE: RE: Pravomoce instruktora
            To jsem si teda dobře naběhl.. No dnes mám poslední jízdy, tak uvidím, jak se to vyvrbí..

Vloženo 28. srpna 2013 (12:43) uživatelem Xiri ( ) z IP adresy 77.48.XX.XXX
            • Od: as petra ( ) RE: RE: RE: RE: RE: Pravomoce instruktora
              klasika nekterych AS, "jezdite jako instruktor, ASI ne, priplatte si kondicky, klasika a trapne, RADA v pripade nespokojenosti doporucuji prejit JINAM, cim driv tim lepe, po neusp. ZK, je to skoda....-:), preju hodne usp. km

Vloženo 29. srpna 2013 (21:53) uživatelem as petra ( ) z IP adresy 37.188.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Pravomoce instruktora v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.