prodleva závěrečných zkoušek

• Od: hannah prodleva závěrečných zkoušek
    dělám řp sk.A vzhledem k počasí jsem se rozhodla,že začnu s jízdami až na jaře. můžu tento rok udělat testy a příští rok jízdy? děkuji za reakce.

Vloženo 14. září 2013 (20:17) uživatelem hannah z IP adresy 90.181.XXX.XX
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: prodleva závěrečných zkoušek
      To jeste zvladnete ne ? Pocasi se jeste zlepsi :-) Jinak az jaro vse na jednou . Vycvik musite mit ukoncen , teprve pak Vas autoskola predvede na zkousku .

Vloženo 14. září 2013 (22:34) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      • Od: hannah ( ) RE: RE: prodleva závěrečných zkoušek
        Děkuji za odpověď, ale vzhledem k tomu, že má první hodina místo na motorce zkončila v učebně s prosbou ať přestane pršet,tak tomu moc velkou šanci nedávám :-)

Vloženo 15. září 2013 (20:07) uživatelem hannah ( ) z IP adresy 90.181.XXX.XX
        • Od: hannah RE: RE: RE: prodleva závěrečných zkoušek
          povedlo se, zkoušky úspěšně složeny :-) počástko se nakonec umoudřilo. Jen ještě na magistrát

Vloženo 4. října 2013 (12:53) uživatelem hannah z IP adresy 90.181.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek prodleva závěrečných zkoušek v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.