Křižovatka

• Od: Magda Křižovatka
    Dobrý den,
    ráda bych se zeptala, zda se na křižovatce, kde odbočuji doleva z jednoho odbočovacího pruhu do dvou pruhů, se mám řadit vlevo či vpravo a zda je i zde zachována povinnost přednosti protijedoucím vozidlům (hl. těm odpočujícím vpravo). Často se setkávám s chováním řidičů, kdy čekám, až protijedoucí auta odbočí a ostatní za mnou už troubí, jelikož levý pruh je volný...
    Moc děkuji za případnou odpověď.

Vloženo 19. září 2013 (15:33) uživatelem Magda z IP adresy 83.240.XX.XXX
    • Od: DS RE: Křižovatka

Vloženo 19. září 2013 (17:19) uživatelem DS z IP adresy 91.219.XXX.XXX
      • Od: Magda RE: RE: Křižovatka
        Moc děkuji. Těší mě, že to celou dobu dělám správně. Ale s těmi troubícími magory se setkávám tak často, že jsem začala váhat. ;-)

Vloženo 19. září 2013 (18:52) uživatelem Magda z IP adresy 83.240.XX.XXX
        • Od: ds ( ) RE: RE: RE: Křižovatka
          tak neváhej,a příště zkus taky troubit ,magor bude zmatený :-)))

Vloženo 19. září 2013 (19:00) uživatelem ds ( ) z IP adresy 91.219.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Křižovatka v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.