"KOLEGA" AS

• Od: Ing. František Stránský ( ) "KOLEGA" AS
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Charvát, Praha- Háje

....,dle meho nazoru u seriozni AS prevod k jine AS by mel byt BEZ POPLATKU:D, opravdu nevim, za co si "uctovat, leda za svoji NESCHOPNOST, nebo...., a rada pro potencionalni zaky, vybirejte ne dle ceny a ruznych SLEVOMATU, ale dle doporuceni-:)

i u nas na MORAVE je rada "vychytralych AS, ktere tezi z neznalosti mladych a "hloup. potencionalnich" frekventantu"...,

preji hezky vecer

AS PETRA - OPAVA ING. STRANSKY

joo, a za za neseriooozni majitele se omlouvam a je mi trapne:DD

Vloženo 30. září 2013 (22:32) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX
    • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: "KOLEGA" AS
      PS., myslim jeste, ze je seriozni na SVYCH strankach uvest CENU KURSU

....v obchode je take cena za limonadu, cigarety a podobne, myslim, ze je TO normalni, ale....-:(((

ale u vetsiny "autoskol" se cena NEUVADI a ruuzne zveda a zveda a ......-:)))

Vloženo 30. září 2013 (22:38) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek "KOLEGA" AS v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.