ŘÍdičský průkaz pro cizince.

• Od: Anička ( ) ŘÍdičský průkaz pro cizince.
    Dobrý den,
    mám takový problém a žádám Vás o radu. Mám Slovenské občanství. V Čechách již bydlím 4 roky. Nemám trvalý ani přechodný pobyt v ČR, ale ukončila jsem v ČR základní vzdělání a teď pokračuji se studiem na střední škole také v ČR. Chtěla bych si udělat řidičák. Když jsem přijela bydlet do ČR tak mi bylo řečeno že přechodný dostanu až od 18 tak jsem doteď čekala, a když jsem tam teď byla tak mi řekli pravý opak. Chtěla jsem alespoň nějaké potvrzení. Ani to mi nedali. Co má teď dělat? Prosím o radu, děkuji.

Vloženo 2. října 2013 (17:29) uživatelem Anička ( ) z IP adresy 78.102.XXX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: ŘÍdičský průkaz pro cizince.
      Ridicsky prukaz Vam ude vydan na zaklade potvrzeni studia na uzemi CR .

Vloženo 3. října 2013 (08:29) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: ŘÍdičský průkaz pro cizince.
      V současné době to je takto. Musíte si zařídit trvalý nebo přechodný pobyt. Pokud by jste měla trvalý, není dál problém. U přechodného to teď funguje takto. Zařídíte si př. pobyt, nastoupíte do autoškoly, uděláte zkoušky (to vše jde dělat v období, kdy ještě neuplynula zákonná lhůta 185 dnů) teprve po té lhůtě Vám bude uděleno řidičské oprávnění. Ještě jedna věc. O vydání řidičského průkazu musíte zažádat nejpozději do půl roku po složení zkoušek.

Vloženo 3. října 2013 (04:45) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek ŘÍdičský průkaz pro cizince. v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.