Oklamali nás o 200 eur

• Od: Marek ( ) Oklamali nás o 200 eur
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Hlaváček, Praha 4

Dobrý den chcel by som sa spýtať čo sa dá robiť ked moja frajerka chodila do autoškoly inštruktor sa k nej špinavo správal a kričal na ňu odišla odtial odjazdila pol kurzu a šla do druhej autoškoly len stala sa taká vec šef autoškoly od nás pýtal 200 eur ak ich nezaplatíme dá nás na súd a nakoniec sme museli zaplatiť ale teraz ma už vodičak v ruke a chcem to začať riešiť na koho sa máme obrátiť ? Jediný my sme platili tuto sumu iný čo odišli počas kurzu neplatili ani cent a toto nám jedine spravil nikomu inemu prosim poradte kam sa mame obrátit na inšpekciu aby sme dostali peniaze nazad?

Vloženo 3. října 2013 (21:39) uživatelem Marek ( ) z IP adresy 178.143.XXX.XXX
    • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: Oklamali nás o 200 eur
      ....nemali ste platit, ale ZEPTAT se u jine AS, prevod u nasi AS je zdarma, nektere AS si uctuji "ruzne poplatky-:((, ..., mozna pravnik Vam poradi, ale doporucuji, pozadal bych o navraceni vetsi casti /eur/, a pak TO resil,..., a hlavne dejte vedet VSEM svym pratelum jak se ktera AS chova, nejste asi prvni, ani posledni-:))

Vloženo 3. října 2013 (23:43) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Oklamali nás o 200 eur v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.