Autoškola sk.B

• Od: tereza ( ) Autoškola sk.B
    Dobrý den,
    chtěla jsem se zeptat, já mám špatné zkušenosti s autoškolou na osobní
    automobil. Dělala jsem autoškolu, pan mi říkal že mi bude
    autoškola trvat 2 měsíce a místo toho jsem to dělala 9 měsíců, nenaučil mě
    skoro nic, necouvala jsem, neměla jsem ani zdravovědu. A tak když jsem šla k závěrečným zkouškám, tak jsem to neudělala. A nechci k závěrečkám, protože vím, že nejsem připravená.
    Jsem z toho hodně zoufalá, je možnost přejít k jiné autoškole?

Vloženo 16. října 2013 (19:53) uživatelem tereza ( ) z IP adresy 46.13.XX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: Autoškola sk.B
      Ano muzete se dohodnout s jinou autoskolou . Pozor na termin max. do 6 mesicu po prvni neuspesne zkousce , takze pokud jste jiz rozhodnuta prejit k jine autoskole neotalejte .

Vloženo 16. října 2013 (20:41) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      • Od: tereza ( ) RE: RE: Autoškola sk.B
        děkuji za odpověd, a nevíte zda se ještě něco připlácí? a já hlavně potřebuji něco přiučit, nebo se tam připojím jenom na závěrečné zkoušky?

Vloženo 16. října 2013 (22:40) uživatelem tereza ( ) z IP adresy 46.13.XX.XXX
        • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: RE: RE: Autoškola sk.B
          Po dohode s autoskolou si asi priplatite kondicni jizdy , podle poctu hodin Vam udelaji cenovou nabidku .

Vloženo 17. října 2013 (08:24) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 37.48.XX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autoškola sk.B v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.