Příprava na závěrečné zkoušky

• Od: Jan Jureček Příprava na závěrečné zkoušky
    Dobrý den, chtěl by se zeptat, jaké jsou nejčastější chyby začátečníků za které by mne mohl komisař vyhodit. A prosím o radu na co by jsem si měl dát pozor. Předem děkuji

Vloženo 6. listopadu 2013 (19:26) uživatelem Jan Jureček z IP adresy 91.232.XX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: Příprava na závěrečné zkoušky
      Myslim , ze autoskola by Vas mela dostatecne pripravit a i pripadne konzultovat s Vami vsechny uskali zaverecne zkousky , takze pokud jste si vybral spravnou autoskolu mel by jste uspet :-)

Vloženo 6. listopadu 2013 (19:54) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 37.48.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Příprava na závěrečné zkoušky v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.