Dokoupení skupiny A1

• Od: Petr ( ) Dokoupení skupiny A1
    Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, když vlastním řidické oprávnění skupiny B, můžu si za menší poplatek dokoupit skupinu A1, nebo musím zaplatit celu částku, která se pohybuje cca 3500 tisíce.
    Někde jsem viděl, že se dá dokoupit skupinu A1 za 1800 Kč, tak nevím. Určitě by mě potěšilo, kdyby to šlo dokoupit.

Děkuji za odpověd

Vloženo 9. listopadu 2013 (00:06) uživatelem Petr ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: Dokoupení skupiny A1
      Dokoupenim myslite absolvovat vycvik a vyuku na sk. A1 ? Nebo myslite moznost rizeni skutru do 125 cm3 , to totiz opravneni na uzemi CR mate .

Vloženo 9. listopadu 2013 (09:04) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 37.48.XX.XX
      • Od: petr ( ) RE: RE: Dokoupení skupiny A1
        Ano myslím absolvovat výcvik na sk. A1 ale zdá se my zbytečné platit přes 3500 tisíc kč. Tak se chci zeptat, jesli existuje něco levnějšího, kde budu mít jen jízdy a max. techniku.

Děkuji za odpověď

Vloženo 9. listopadu 2013 (13:41) uživatelem petr ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XXX
        • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: RE: RE: Dokoupení skupiny A1
          No ono tech jizd budete mit 13 , takze cena 3.500,- je myslim i malo , mimochodem to uz si udelejte A2 nebo A , podle toho kolikVam je let .

Vloženo 9. listopadu 2013 (15:07) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XX
          • Od: petr ( ) RE: RE: RE: RE: Dokoupení skupiny A1
            Tak je mi 21 let, Máte pravdu, že bude lepší si udělat A nebo A2, já mam v plánu si kupit Hondu XR 125, prostě spolehlivu motorku, krerá mě doveze všude. :) Tak šetřím na tu motorku a za řidičák nechci dát velké peníze.

Děkuji za odpověď

Vloženo 9. listopadu 2013 (16:23) uživatelem petr ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XXX
            • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: RE: RE: RE: RE: Dokoupení skupiny A1
              Vzhledem k veku tedy sk. A2 do 35 kW . Tak musite prostudovat autoskoly v okoli zhodnotit pomer kvalita/cena . Zahajit kolem brezna staci .

Vloženo 9. listopadu 2013 (18:22) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
              • Od: petr ( ) RE: RE: RE: RE: RE: RE: Dokoupení skupiny A1
                Děkuji za pomoc, jsem rád, že jste mi pomohl.

Vloženo 9. listopadu 2013 (18:51) uživatelem petr ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XXX
                • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Dokoupení skupiny A1
                  .....pri rozsireni SK B na jakekoliv "A" by mela dat slusna "AS" slevu, ale pochopitelne NEMUSI, pravidla znate, teorii z 90 proc. taky, takze ruku na srdce....?, nemam pravdu-:((

Vloženo 20. listopadu 2013 (23:28) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dokoupení skupiny A1 v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.