Alenka je boží!!!

• Od: Maja ( ) Alenka je boží!!!
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Alena Szymczyková, Třinec - Staré Město

Upřímně paní Alenka byla,je a bude nejlepší instruktorkou pod sluncem! Pokaždé pohoda,žádný stres,mohly jsme si popovídat o čemkoliv,prostě moc hodná,milá a pohodová paní. Všechno s klidem vysvětlila,ani jednou jsem u ni nezažila křik či vztek. Moc jsem si ji oblíbila a jsem vděčná,že právě u ní jsem dělala autoškolu! :) DĚKUJI ALENKO:)

Vloženo 22. prosince 2013 (19:59) uživatelem Maja ( ) z IP adresy 193.85.XX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek Alenka je boží!!! v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.