Instruktor

• Od: Radim Instruktor
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Elko Znojmo, Znojmo

Dnes jsem viděl, jak jste na ulici Legionářské urazili zpětné zrcátko škodě Octavii. Ani jste se nezastavili, aby jste zjistili škody a sprostě jste uleji. Tohle by jste neměli učit vaše žáky. Kdyby se to stalo Vám, také byste byli rádi, kdyby jste věděli, na koho se máte obrátit se škodou na autě. Nikdo to nechce platit přece ze svého. Hodně jsem se ve Vás zklamal, také jsem u Vás dělal autoškolu a byl jsem velmi spokojený. Moc mě to na Vás mrzí a už nebudu Vaši autoškolu doporučovat ostatním.

Vloženo 14. ledna 2014 (19:25) uživatelem Radim z IP adresy 212.96.XXX.X
    • Od: Marek Neuschl RE: Instruktor
      Dobrý den, tento příspěvek v diskusi mě zaujal, jelikož jsem měl příležitost hovořit s osobou, která to zavinila. Tato dívka urazila zrcátko při závěrečné zkoušce, ale s autoškolou Aleš, nikoliv s autoškolou Elko. Zřejmě jste se spletl kvůli barevné podobnosti automobilů. Není mi ovšem známo, zda to autoškola Aleš dále řešila po zkoušce. Tímto jsem chtěl pouze vyvrátit váš omyl, ačkoliv to píši z pozice konkurenční firmy.

Marek Neuschl.

Vloženo 1. února 2014 (23:04) uživatelem Marek Neuschl z IP adresy 109.107.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Instruktor v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.