• Od: Jindřich Špaček ( ) Cena
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - AUTO-LUNA s.r.o., Brandýs nad Labem

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jak si mám vyložit cenu pro studenty 10,- Kč.

Děkuji za odpověď.

Vloženo 19. ledna 2014 (14:41) uživatelem Jindřich Špaček ( ) z IP adresy 78.108.XX.XXX
    • Od: jindřich Špaček ( ) RE: Cena
      Jejich reakce na e-mail:

Zdravím,

nevím pane Špačku, co si jak máte vyložit, to je celkem Vaše věc, ale o ceně 10 Kč někde na Vámi uvedené adrese nám není nic známo. Nevím kdo to tam dal. Náš ceník je na našich oficiálních stránkách. Nevím, zda někdo dělá autoškolu na skupinu B za 10 Kč. Pokud ano, tak mu velmi fandím.

¨

AUTO - LUNA s.r.o.
      Mgr.et. Bc. Pavel Kroupa, DiS
      jednatel společnosti
      Soudní znalec pro obory Ekonomika, strojírenství, doprava a kriminalistika
      email.: kroupa@autoluna.cz
      www.autoluna.cz

Vloženo 28. ledna 2014 (15:48) uživatelem jindřich Špaček ( ) z IP adresy 78.108.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Cena v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.