sk.B a T

• Od: honza ( ) sk.B a T
    dobry den muzu vedet prosim vas co muzu ridit vse se skupinou B a T jedna se mi hlavne o skupinu T o prepravu stroju samo jizdnych v ridicaku mam jen sk.B a T

Vloženo 12. února 2014 (12:55) uživatelem honza ( ) z IP adresy 80.188.XX.XX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: sk.B a T
      pokud se vejdou do tonáže atd. tak jo , ale pozor neplést si něco řídit a něco jiného pracovat s tím (vys.vozík=papíry na vys.vozík , kolový bagr=strojnický průkaz, to samé hydraulická ruka,čelní nakladač u traktoru atd. . . )

Vloženo 12. února 2014 (14:29) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek sk.B a T v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.