Dotaz

• Od: Josef ( ) Dotaz
    Dobrý den,mám zvláštní otázku.Vyrůstal jsem v Jistebnici a kamarádil jsem s Pavlem Srbou a při návštěvě Jistebnice mě bylo řečeno,že Pavel má autoškolu v Táboře.Asi jste jeho syn nebo shoda jmen to nevím,ale pokud by šlo o stejného člověka a pokud by to šlo napište na imeil matusak.starsi@seznam.cz Mé jméno je Matuš Josef,ještě dodatek bydlel jsem v Soudné u Jičína.

Vloženo 13. února 2014 (11:40) uživatelem Josef ( ) z IP adresy 93.89.XXX.XX
    • Od: autoskola neumann dvur kralove ( ) RE: Dotaz
      :-) dotaz asi budete muset polozit konkretni autoskole , nejdete se tu spravnou kterou hledate podle regionu atd.

Vloženo 13. února 2014 (11:54) uživatelem autoskola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 192.168.X.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dotaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.