jízda křižovatkou

• Od: EmVa (em*****nco@ti*****.cz) jízda křižovatkou
    Dobrý den Jistě znáte světelnou křižovatku u Lidlu. Otázka zní, který nevyznačený jízdní pruh je řidič povinen použít při jízdě přímo od Lidlu směrem k Hornbachu. Pokud řidiči odbočují doprava samozřejmě používají pravý pruh. Při odbočování vlevo směrem zpět do Řep, používají správně levý pruh. Při jízdě přímo přes křižovatku do ulice Reinerova však zde často vládne chaos. Někteří řidiči jedou přímo z pravého pruhu a někteří z levého. Vytvářejí se tak mnohdy kolizní situace. Děkuji za odpověď.

Vloženo 16. února 2014 (15:42) uživatelem EmVa (em*****nco@ti*****.cz) z IP adresy 94.113.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek jízda křižovatkou v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.