Brýle a zkouška z jízdy

• Od: Martina (ka*****i23@ce*****.cz) Brýle a zkouška z jízdy
    Dobrý den,

pozítří mám dělat zkoušku z jízdy v autoškole a v lékařské zprávě o potvrzení zdravotní způsobilosti mám psanou podmínku k řízení brýle. Brýle obvykle vůbec nenosím a celou autoškolu jsem odjezdila bez nich.
    Musím je na zkoušku mít? Případně budu-li tvrdit, že mám kontaktní čočky, bude to někdo zkoumat? Vím, že by se to nemělo, ale při nedávném stěhování se mi podařilo brýle ztratit a nechci si jen kvůli jednomu dni kupovat nové.

Děkuji!

Vloženo 23. února 2014 (16:10) uživatelem Martina (ka*****i23@ce*****.cz) z IP adresy 85.70.X.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Brýle a zkouška z jízdy
      Už máte nejspíš po zkouškách, ale ke kontaktním čočkám musíte mít při sobě kartičku od optika, že nosíte kontaktní čočky.

Vloženo 26. února 2014 (19:19) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
    • Od: autoskola neumann dvur kralove ( ) RE: Brýle a zkouška z jízdy
      No mela by jste mit i na potvrzeni zdravotni zpusobilosti napsano : bryle nebo kontaktni cocky nutne ! Pokud mate jen bryle tak i samotna jizda by mela byt v brylich !

Vloženo 23. února 2014 (16:27) uživatelem autoskola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Brýle a zkouška z jízdy v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.