Parkování

• Od: Maior ( ) Parkování
    Nedávno jsem dostal botičku za parkování v zákazu zastavení. Zákaz byl vyznačen přenosnou značkou, kterou jsem nemohl videt přes zaparkované vozidla. Pokutu jsem odmítl zaplatit, protože jediný argument strážnika m.p. byl ten, že značka tam byla umístněna dva dni (značka s časovým upřesněním)všetci to pochopili, jenom já ne. V zmíněné lokalitě jsem byl poprvně v životě. Kde leží pravda??

Vloženo 28. února 2014 (15:30) uživatelem Maior ( ) z IP adresy 77.242.XX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Parkování
      Jediná obrana je důkaz. Nejlépe foto. Jinak máte nejspíš smůlu. Podobný případ se zasněženým parkovacím místem pro tělesně postižené se stal v Praze. Zpětně se zjišťovalo, zda opravdu sněžilo a jestli v té době byly komunikace uklizeny. Dotyčnému řidiči bylo dáno za pravdu, že vodorovná značka byla zasněžena.

Vloženo 16. března 2014 (17:56) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
    • Od: maior ( ) RE: Parkování
      Pánové z autoškol umí jenom papouškovat paragrafy???

Vloženo 12. března 2014 (10:32) uživatelem maior ( ) z IP adresy 77.242.XX.XX
      • Od: Petr Chvátal ( ) RE: RE: Parkování
        Dobrý den,
        dle mého názoru by jste pokutován neměl. Značka má být viditelná. Ale je to složité dokazování, pokud nemáte fotku. Argument, že to tam neznáte, neuspěje.

Vloženo 12. března 2014 (20:23) uživatelem Petr Chvátal ( ) z IP adresy 37.48.XX.XX
        Tento příspěvek vložila Autoškola Slon, Brno - http://www.autoskola-slon.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Parkování v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.