Sdružený výcvik motorka+auto

• Od: domhlav Sdružený výcvik motorka+auto
    Zdravím, zajímala by mě jedna věc. Vím že je možné si udělat jakýsi sdružený výcvik A1+B nebo A+B to je asi jedno, prostě motorku a auto přičemž se na tom dá ušetřit než kdybych to dělal odděleně. Zajímalo by mě ale, jestli by bylo možný to u tohoto typu kurzu udělat tak, že bych si udělal praxi i teorii na obojí, ale vzhledem k tomu že mi ještě nebylo osmnáct (bude až za rok), tak jestli by nešlo abych dostal řidičák na motorku v rámci tohohle kurzu už v sedmnácti, a pak na auto v osmnácti, respektive že bych si ty zkoušky rozdělil tak že v sedmnácti moto, a pak za rok auto, ale právě nevim jestli to nemusí být obojí dohromady až v 18.

Vloženo 2. března 2014 (11:02) uživatelem domhlav z IP adresy 77.240.XXX.XXX
    • Od: Autoskola Neumann Dvur Kralove ( ) RE: Sdružený výcvik motorka+auto
      Nelze az v 18ti , sk.A2 +B , pro Vas pouze moznost udelat A1 motocykl 125 ccm (od 16ti)

Vloženo 2. března 2014 (14:35) uživatelem Autoskola Neumann Dvur Kralove ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Sdružený výcvik motorka+auto v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.