Odpověď anonymu

• Od: Mgr. Lechman ( ) Odpověď anonymu
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Lechman, Moravany

Autorka negativních příspěvků zákeřně vystupuje pod mužskou osobou a anonymně, protože ví , že lže. Sama kurz nedokončila, protože její mentální a manuální schopnosti jí nedovolily naučit se základním dovednostem. Pravidelně se nedostavovala na hodiny. Bohužel nedoplatila ani vše , co absolvovala. Vystupovala po celou dobu velmi vulgárně a autoškolu si pletla se sociálkou. Z těchto důvodů byla další výuka ukončena dle zákona.

Vloženo 26. března 2014 (17:11) uživatelem Mgr. Lechman ( ) z IP adresy 90.179.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Odpověď anonymu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.