autoskola v CR so slovenskym vodicskym preukazom

• Od: Ivan autoskola v CR so slovenskym vodicskym preukazom
    Dobrý deň,
    mám slovenský vodičský preukaz na skupinu B. Chcel by som si v Česku urobiť vodičské oprávenie na skupinu A. Spĺňam všetky predpoklady na udelenie tohto oprávnenia. Chcem sa spýtať, akým spôsobom sa rieši to, keď už mám slovenský vodičský preukaz a dorobím si oprávnenie na skupinu A v Česku. Viem, že nemôžem mať dva vodičské preukazy, aký preukaz teda budem mať v konečnom dôsledku? Ďakujem.

Vloženo 5. dubna 2014 (15:18) uživatelem Ivan z IP adresy 78.80.XXX.XX
    • Od: autoskola neumann dvur kralove ( ) RE: autoskola v CR so slovenskym vodicskym preukazom
      Pobyt na uzemi CR min. 185 dni , , po ziskani RP , Vam zustane jen jeden vyroben v CR , kde budete mit samozrejme sk. B , a i sk.A

Vloženo 5. dubna 2014 (15:30) uživatelem autoskola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek autoskola v CR so slovenskym vodicskym preukazom v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.