náklad na vozíku za autem

• Od: Mercedes Nová náklad na vozíku za autem
    řidič na dálnici veze 4 m desky, 1 m široké na vozíku VEZEKO 15 let starém, po technické kontrole. Řdič jede v noci a desky má naložené na bočnicích vozíku a připoputané 2 popruhy. Váha desek skolaminát 300 kg. Z neznámého důvodu do něj a prvotně do vozíku narazí řidič jedoucí rychlostí 130 km/hod.za ním. Dopustil se řidiř s vozíkem přestupku? Osvětlení vozíku je barevné odrazové světlo.
    Díky za odpověď.

Vloženo 22. dubna 2014 (12:22) uživatelem Mercedes Nová z IP adresy 90.177.XXX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: náklad na vozíku za autem
      Za snížené viditelnosti se musí náklad přesahující přívěsný vozík vzadu více jak o 1 m označit červeným neoslňujícím světlem a červenou odrazkou jiného než trojúhelníkového tvaru.

Vloženo 13. července 2014 (21:46) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
    • Od: mercedes nova RE: náklad na vozíku za autem
      Ví někdo odpověď? Kdo jiný na veřejném webu je více kompetentní nežli ti co učí řidiče.

Vloženo 17. května 2014 (21:33) uživatelem mercedes nova z IP adresy 90.177.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek náklad na vozíku za autem v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.