učitel jízd

• Od: Standa učitel jízd
    Dobrý den, jaký je Váš názor na časté telefonování a kouření cigaret (třeba i elektronických cigaret) učitele autoškoly při jízdách. Není to příjemné. Děkuji za Vaše názory. Standa

Vloženo 2. května 2014 (08:26) uživatelem Standa z IP adresy 212.71.XXX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: učitel jízd
      Kouřit určitě ne a co se týče telefonování, to je diskutabilní. Telefonování v rámci profese ano, ale dlouhé soukromé hovory mohou druhého obtěžovat. To je pochopitelné. V tomto případě by měl být učitel soudný. Vždyť chceme po žácích, aby si vypínali zvuky u telefonu, aby je nerušily při jízdách.

Vloženo 11. května 2014 (21:56) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek učitel jízd v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.