doporučuji tuto autoškolu

• Od: Adriana Sedláčková ( ) doporučuji tuto autoškolu
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Milan Daubner, Olomouc- Nová Ulice

Chci doporučit tuto autoškolu, je suprová, pan Daubner se mi pečlivě věnuje a nikdy na mě neřval a nebyl sprostý a to jsem opravdu težky kalibr, nechápu co tady někteří píšou za pomluvy a když už chcete něco napsat,tak se aspoň podepište!!! A paní Marcelka,ta je anděl, věnuje se každému na 100%, Jsem moc ráda, že jsem si vybrala tuto autoškolu!!!

Vloženo 6. května 2014 (20:33) uživatelem Adriana Sedláčková ( ) z IP adresy 178.17.XX.XXX
    • Od: Miloš RE: nedoporučuji tuto autoškolu
      Nedoporučuji, nekonečné kolečko dokupovaní jízd, aniž by měl někdo zájem Vás něco naučit... Pro mě nejhorší autoškola široko daleko...

Vloženo 20. září 2018 (01:49) uživatelem Miloš z IP adresy 217.170.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek doporučuji tuto autoškolu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.