rozsireni ridicskeho prukazu pro cizince

• Od: majkl rozsireni ridicskeho prukazu pro cizince
    Dobrý deň, chcel by som si dorobiť-rozsirit vodicsky preukaz na motorku v brne, kde momentalne studujem. Na auto som si robil preukaz na slovensku pred niekolkymi rokmi. Je to vobec mozne, kedze som sa docital ze nemozem mat ridicsky prukaz vydaný v inom štáte?

Vloženo 21. května 2014 (00:56) uživatelem majkl z IP adresy 195.178.XX.XXX
    • Od: Ivan RE: rozsireni ridicskeho prukazu pro cizince
      Môžeš si urobiť vodičský v Česku. Musíš splniť podmienky (prechodný pobyt, ...zisti si detaily na internete...). Normálne sa zapíšeš do autoškoly, urobíš skúšky a potom dostaneš český vodičák, pričom slovenský vrátiš. Platí, že môžeš mať len jeden vodičák, preto sa slovenský vracia. V Brne odporúčam autoškolu Navrátil.

Vloženo 6. června 2014 (22:03) uživatelem Ivan z IP adresy 78.80.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek rozsireni ridicskeho prukazu pro cizince v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.