Doporučuji!

• Od: Kamila Nagyová ( ) Doporučuji!
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Lepík-Strnadel, Frýdek-Místek

Tímto bych chtěla ještě jednou moc poděkovat za úspěšné zvládnutí zkoušek. A hlavně doporučit všem budoucím řidičům výuku u pana Lepíka.
    Hodiny výuky teorie byly podávány zábavně a hlavně doplněny o vlastní zážitky takže si z nich člověk vždycky něco odnesl, ale největší plus je určitě skvělá domluva ohledně jízd. Kamarádka chodila ve stejnou dobu k jiné autoškole a neustále si stěžovala že jí instruktor odložil jízdu 10 minut před ní. Což se mi u pana Lepíka nikdy nestalo, myslím že to vyjít žákům vstříc hlavně v tomhle je skvělé plus.
    A vlastně úplně nejlepší na dělání autoškoly byl doping pana Lepíka ve formě výborných bonbónků, které jsem si díky němu začala sama kupovat.
    Takže pokud hledáte vhodnou autoškolu určitě volte právě tuto! :)

Vloženo 2. června 2014 (20:09) uživatelem Kamila Nagyová ( ) z IP adresy 188.175.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Doporučuji! v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.