Označení parkoviště (placeného??)

• Od: Martin (spo*****el1@se****.cz) Označení parkoviště (placeného??)
    Dobrý den.Můj dotaz se týká značky IP 11a bez dodatkové tabulky.V naší obci je touto značkou označena parkovací plocha a metr od ní stojí parkovací automat.Městská policie následně chodí vybírat pokuty u těch kteří nemají zaplaceno.Dotaz zní:mají na to právo??

Vloženo 5. června 2014 (14:17) uživatelem Martin (spo*****el1@se****.cz) z IP adresy 178.77.XXX.XXX
    • Od: Ondřej Horázný RE: Označení parkoviště (placeného??)
      To je protiprávní. Musela by tam být IP13c - parkoviště s parkovacím automatem. Stačí pokutu odmítnout.

Vloženo 7. června 2014 (22:40) uživatelem Ondřej Horázný z IP adresy 78.80.X.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Označení parkoviště (placeného??) v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.