nove zkousky skupina A - prakticka cast na parkovisti

• Od: ivan nove zkousky skupina A - prakticka cast na parkovisti
    Dobrý deň,
    dnes mi inštruktor ukazoval nové skúšky z autoškoly na parkovisku pre skupinu A. Je tam sada úkonov, ktorými musí vodič dokázať, že zvláda ovládanie motockykla (postaviť motocykel na stojan, slalom so 4m rozostupmi, pohyb na motocykli rýchlosťou chôdze, ...). Nebol som schopný na internete nájsť túto novinku, ktorú nariadila Európsak únia. Viete ma niekto navigovať, kde nájdem presnú formu týchto nových skúšok pre skupinu A v Česku? Ďakujem.

Vloženo 6. června 2014 (22:13) uživatelem ivan z IP adresy 78.80.XXX.XX
    • Od: Ondřej Horázný RE: nove zkousky skupina A - prakticka cast na parkovisti
      Vyhláška 167/2002 Sb. v aktuálním znění obsahuje úkony pro zkoušku.

Vloženo 7. června 2014 (22:38) uživatelem Ondřej Horázný z IP adresy 78.80.X.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek nove zkousky skupina A - prakticka cast na parkovisti v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.