Autoškola - cizinci

• Od: František ( ) Autoškola - cizinci
    Dobrý den,

Měl bych dotaz. Dělám si řidičský průkaz v České republice, ale trvalý pobyt mám pořád na Slovensku. Je možné, abych po ukončení autoškoly žádal s českým potvrzením o řidičský průkaz na Slovensku v místě mého trvalého bydliště?
    Děkuji za odpověď

Vloženo 17. června 2014 (13:40) uživatelem František ( ) z IP adresy 78.110.XXX.XXX
    • Od: autoskola neumann dvur kralove ( ) RE: Autoškola - cizinci
      Nejdriv by Vam meli vyrobit cesky ridicak , teprve potom si ho muzete menit. A na vydani ceskeho ridicaku mate vse v poradku ,pobyt na uzemi Cr 185 dni , studium, pracovni smlouvu atd.

Vloženo 17. června 2014 (13:46) uživatelem autoskola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 37.48.XX.XX
      • Od: františek ( ) RE: RE: Autoškola - cizinci
        No já právě teď nemám ten pobyt 185 dní, ale potřebuju během léta řidičák. I když studuju 5 let v ČR a 2 roky mám pracovní smlouvu, ale to jim nestačí a údajně ten pobyt musím mít. Proto mě zajímá, zda-li nelze dojít s papírem o ukončení autoškoly na úřad na Slovensku a zažádat o něj tam.

Vloženo 17. června 2014 (13:59) uživatelem františek ( ) z IP adresy 78.110.XXX.XXX
        • Od: Petr Chvátal ( ) RE: RE: RE: Autoškola - cizinci
          Ale tohle Vám stačí na uznání pobytu. Nepotřebujete žádný oficiální od policie. Opět se asi ukazuje kvalita úředníků!

Vloženo 18. června 2014 (17:33) uživatelem Petr Chvátal ( ) z IP adresy 37.48.XX.XXX
          Tento příspěvek vložila Autoškola Slon, Brno - http://www.autoskola-slon.cz
          • Od: František ( ) RE: RE: RE: RE: Autoškola - cizinci
            Tak na cizinecke policii v Mlade Boleslavi mi rekli, ze dokud nebudu mit oficialni papir o prechodnem pobytu, tak ridicak mi nevydaji.

Vloženo 21. června 2014 (21:05) uživatelem František ( ) z IP adresy 195.91.XX.XXX
            • Od: Petr Chvátal ( ) RE: RE: RE: RE: RE: Autoškola - cizinci
              Tak v tom případě bych jim šel vypadat a stěžovat si.

Vloženo 21. června 2014 (22:34) uživatelem Petr Chvátal ( ) z IP adresy 88.100.XX.XXX
              Tento příspěvek vložila Autoškola Slon, Brno - http://www.autoskola-slon.cz
        • Od: autoskola neumann dvur kralove ( ) RE: RE: RE: Autoškola - cizinci
          Tak to nelze .

Vloženo 17. června 2014 (14:35) uživatelem autoskola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autoškola - cizinci v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.