Podvodná autoškola

• Od: Řidič ( ) Podvodná autoškola
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola DISK, Ústí nad Labem

Varování všem před těmito podvodníky. Kurz na os.automobil ŘP sk. B nabízejí za 5500 Kč včetně DPH. To znamená, že musejí z ceny kurzu odvést na dani 21%, t.j. 1155 Kč. Skutečná jejich tržba je 4345 Kč!!! Pokud umějí počítat, tak, pominu-li povinné hodiny teorie (ale co, dneska tam lidi nechtějí, mají internet), pak povinné hodiny jízdy v počtu 28 hodin vychází na cca 155 Kč !!! Pokud tam platí učitele, odvádějí sociální a zdravotní pojištění, pak majitel do té autoškoly musí nosit peníze. A protože tomu tak jistě není, pak se jedná o okrádání žáků ve velkém. Jedině to udělají tak, že odjezdí se žákem cca 10 hodin (místo 28 ), pošlou ho na zkoušku, žák propadne a pak začne cálovat jako o život, až z něho ty peníze kolem 10 tis vytáhnou. Tyto nabízené ceny jsou na žalobu, ale v tomto státě to nikoho nezajímá!!!

Vloženo 24. června 2014 (21:19) uživatelem Řidič ( ) z IP adresy 91.229.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Podvodná autoškola v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.