Rozšíření

• Od: Dominika ( ) Rozšíření
    Dobrý den,
    chtěla jsem se zeptat,pokud mám řidičák na motorku A1 a chtěla bych si udělat k tomu B,liší se nějak cena,jízdy,nebo délka autoškoly?
    Děkuji za odpověď

Vloženo 3. července 2014 (11:13) uživatelem Dominika ( ) z IP adresy 178.255.XXX.XX
    • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: Rozšíření
      Jizdy stejne 28 lekci , delka mozna o neco kratsi kdyz uz zaklad pravidel umite , cena mozna o neco malo mensi pokud pujdete do stejne autoskoly a maji tam nejaky bonus pro byvale zaky , kazdopadne pri zdruzenem vycviku A2+B cena urcite mensi (pokud uz mate A1 dva roky min.). Doporucuji A2+B :-)

Vloženo 3. července 2014 (11:48) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Rozšíření v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.