značka zákaz zastavení

• Od: Alena Votavová ( ) značka zákaz zastavení
    Mám dotaz, je možnost stát na zákazu zastavení pro invalidu ZTP? Tento invalida chytá na zákazu zastavení, přilehlému místní komunikaci, přímo na břehu řeky Sázavy ryby a je tam půlden nebo i celý den. Tvrdí, že tam může být, jak chce dlouho.
    Prosím o kvalifikovanou informaci.
    Děkuji, Votavová

Vloženo 4. července 2014 (12:59) uživatelem Alena Votavová ( ) z IP adresy 37.48.XX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: značka zákaz zastavení
      V zákazu zastavení určitě stát nemůže. I když to je invalida.

Vloženo 13. července 2014 (21:01) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
    • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: značka zákaz zastavení
      invalida x vtipalek, ja bych mu naparil pokutu a ...:-),

sem zvedavy na kom. ostatnich,

znam takove /kteri sejdou z el. inv. voziku a NORMALNE chodi, klasika cesky clovek....-:)

Vloženo 10. července 2014 (16:35) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 194.228.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek značka zákaz zastavení v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.