Zakaz stania

• Od: zj (z.***ef@gm****com) Zakaz stania
    Dobry den , dostal som oznamenie o priestupku - zakaz stania v krizovatke od MP Hlucin. http://goo.gl/dJNuML Stal som na mieste prveho auta /biely renault scenic na zabere z google maps/. Asi 1-2 metre pred znackou zakaz zastavenia , ale urcite viac ako 5 metrov za krizovatkou ak za hranicu budeme povazovat vodorovne prerusovane znacenie.Je to opravnene?

Vloženo 20. července 2014 (15:00) uživatelem zj (z.***ef@gm****com) z IP adresy 78.108.XXX.XX
    • Od: pavel RE: Zakaz stania
      Tato vodorovná dopravní značka nemá s vyznačením hranice křižovatky nic společného. Tou může být jedna ze tří variant vodorovné dopravní značky "Příčná čára souvislá". Není-li, je hranicí křižovatky kolmice (pomyslná) k ose vozovky a to v místě, kde začíná zakřivení vozovky do křižovatky. Vy všichni stojíte přímo v oblouku (zakřivení).

Vloženo 20. července 2014 (22:43) uživatelem pavel z IP adresy 84.246.XXX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Zakaz stania
      Podle mapy všechna auta stojí špatně, v křižovatce. Včetně Vás. Před Vámi je značka zákaz zastavení a přibližně v tom místě je hranice křižovatky. A těch 5 m je až za tou značkou.

Vloženo 20. července 2014 (22:03) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek Zakaz stania v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.