Křižovatka bez dopr. značek upravujících přednost

• Od: Katka ( ) Křižovatka bez dopr. značek upravujících přednost
    Dobrý den, zajímalo by mě, jak se zachovat v situaci, kdy ke křižovatce, na které se dává přednost z prava, přijedou ze všech čtyř stran ve stejnou dobu vozidla a každé z nich dává přednost tomu, kdo přijíždí z pravé strany. Které z těchto vozidel vjíždí do křižovatky jako první?

Vloženo 8. září 2014 (15:26) uživatelem Katka ( ) z IP adresy 194.228.XXX.XX
    • Od: František Malecký ( ) RE: Křižovatka bez dopr. značek upravujících přednost
      Dobrý den, toto se stává jen výjimečně, ale řešení skutečně existuje. Jeden z řidičů se vzdá svého práva (přednosti v jízdě) tím, že ukáže řidiči po své levé ruce, aby vjel do křižovatky, sám pak opustí tuto křižovatku jako poslední.

Vloženo 15. září 2014 (10:25) uživatelem František Malecký ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X
    • Od: Petr Chvátal ( ) RE: Křižovatka bez dopr. značek upravujících přednost
      Dobrý den, v tomto případě se použije tzv. dohoda řidičů. Jeden se vzdá své přednosti a mávne na řidiče ze své levé strany.

Vloženo 8. září 2014 (17:38) uživatelem Petr Chvátal ( ) z IP adresy 37.48.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Slon, Brno - http://www.autoskola-slon.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Křižovatka bez dopr. značek upravujících přednost v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.