Délka odebrání řidičského průkazu a období konání autoškoly

• Od: Marek ( ) Délka odebrání řidičského průkazu a období konání autoškoly
    Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat zda je možné (případně za jakých okolností) řidiči odebrat řidičský průkaz na jakousi "dobu neurčitou", respektive na trvalo s tím, že dotyčný má jediný způsob jak opět získat řidčské oprávnění a sice ten, že musí opět složit zkoušku v autoškole a udělat si řidičák nový?
    A rád bych vás ještě poprosil o radu či názor,zda je vhodnější dělat si řidičák dejme tomu teď na podzim během studia na VŠ nebo raději počkat až na letní prázdniny? Tuhle otázku teď hodně řeším, nevím zda se přihlásit teď nebo to nechat na léto (zkušenosti nemám téměř žádné). Děkuji;)

Vloženo 16. září 2014 (23:31) uživatelem Marek ( ) z IP adresy 93.89.XXX.X
    • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: Délka odebrání řidičského průkazu a období konání autoškoly
      Dobry den , na dobu neurcitou ? To me pripada pozastaveni ze zdravotnich duvodu . . . Potom tedy musi vykonat zkousku OZ , zaverecna zkouska , ne vsak cely vycvik a vyuku.

A k druhemu dotazu zda je lepsi na pidzim nebo az o letnich prazdninach , tak je to spis na Vas a na Vasich casovych moznostech , mozna lepsi ted na podzim , o letnich prazdninach mame vetsinou autoskoly hodne zajemcu :-)

Vloženo 17. září 2014 (13:21) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 37.48.XX.XXX
      • Od: marek ( ) RE: RE: Délka odebrání řidičského průkazu a období konání autoškoly
        S tou dobou neurčitou jsem se asi špatně vyjádřil)). Spíš mě zajímá zda může být řidiči za nějaký přestupek odebráno řidičské oprávnění tak, že musí ZNOVU dělat autoškolu, pokud chce řidičský půkaz opět získat.

Vloženo 17. září 2014 (17:44) uživatelem marek ( ) z IP adresy 93.89.XXX.X
        • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: RE: RE: Délka odebrání řidičského průkazu a období konání autoškoly
          Tak jestli si rozumime , ridici muzou pozastavit ridicak za prestupky , vybodovani , alkohol atd. , a potom musi absolvovat pouze zaverecnou zkousku ne cely kurs ZNOVU !

Vloženo 17. září 2014 (20:22) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 37.48.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Délka odebrání řidičského průkazu a období konání autoškoly v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.