autoškola všech autoškol

• Od: Jana Kudrnová ( ) autoškola všech autoškol
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - HeleAutoškola Karlín, Praha 8 - Karlín

Ráda bych oslovila tzv. strašpytlíky. Patřila jsem mezi vás. Má představa sednutí za volant ve mně vyvolala pocity hrůzy. Byla jsem nucena po 14 letech opět sednout za volant a absolvovat kondiční jízdy. Můj první výběr autoškoly nebyl vůbec šťastný. Učitelka po prvních 2 jízdách můj strach z řízení ještě více zvýšila a navíc mě dostala do takového stavu, že když jsem měla usednout za volant, tak jsem dostala takový třes rukou a nohou, že jsem nebyla schopna auto rozjet a dokonale mě blokla. Byla nervózní, protivná a několikrát zvýšila hlas a to takovým způsobem, že jsem si připadala jako blb. Pak se stal zázrak :-). Našla jsem si Heleautoškolu, která měla poditulem "škola pro strašpytlíky" dostala. Okamžitě jsem se do autoškoly vypravila a měla jsem to velké štěstí, že první osoba, se kterou jsem se setkala byla paní majitelka Helena Marie Harvotová, která si mě vzala pod svá křídla. Hned po své první jízdě jsem věděla, že jsem narazila na zlatého člověka. Druhá jízda se už obešla bez třesu. A další jízdy byly jen lepší lepší a lepší. Tuto neděli jsem již dokonce sama vyrazila do ulic a to mám před sebou ještě pár jízd. Vážení spolustrašpytlící můžu vám všem tuto autoškolu doporučit. Výborní učitelé, laskavý přístup a hlavně je to jedna velká rodina. Tak všem přeji hodně štěstí.

Vloženo 29. října 2014 (15:05) uživatelem Jana Kudrnová ( ) z IP adresy 195.113.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek autoškola všech autoškol v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.